Asmeninio tobulėjimo seminarai

STRESAS KAIP GYVENIMO ENERGIJOS ŠALTINIS

Pirmas praktinis seminaras iš ciklo Savęs išsaugojimas efektyviam gyvenimui

Vasario 8-10 Palangoje

Seminaro autorius ir vadovas profesorius Olegas Ždanovas iš Maskvos, medicinos ir psichologijos mokslų daktaras, daugiau kaip 20 metų vadovavo Psichologijos laboratorijai J. Gagarino vardo kosmonautų parengimo centre.  Profesorius su kolegomis, pasinaudojant skirtingų tautų ir kultūrų patirtimi, naujausiais mokslo pasiekimais, parengė programą kaip sudėtingomis sąlygomis išsaugoti sveikatą, įveikti stresą ir sugebėti efektyviai atsistatyti. Šie pasiekimai ne tik padarė perversmą kosmonautikos srityje, metodikos veiksmingumas pasitvirtino verslo ir asmeninės veiklos srityse, kai žmonėms tenka susidurti su kasdieniais stresoriais.

Stresas pažįstamas kiekvienam, todėl šiam reiškiniui skiriama daug dėmesio. Deja, dauguma įprastų metodikų akcentuoja kaip kovoti su stresu ar neutralizuoti jo pasekmes, o tai neduoda laukiamų rezultatų. Šio seminaro autorius pateikia naują požiūrį: nereikia kovoti su stresu! Stresas - natūralus reiškinys, jo metu atsirandantį energijos antplūdį įmanoma ir galima panaudoti konstruktyviam situacijos pakeitimui.

Šiame seminare daug dėmesio skiriama kaip teorijai (profesoriaus knyga "Gyvenimo menedžmentas" buvo išrinkta geriausia knyga Rusijoje 2003 metais, o 2012 metais išleistas penktas tiražas, dabar ji yra ir elektroninėje versijoje), kuri iliustruojama konkrečiais pavyzdžiais, taip ir praktikai. Dalyvaujantys seminare įsisavina skirtingas metodikas, kurios padeda nuimti nuovargį, raumenų įtampą ir lengvai atstatyti jėgas per trumpą laiką. Šis seminaras dar vadimas "resursų atstatymas", dalyvavusieji pažymi, jog po trijų dienų jaučiasi taip pailsėję, kaip po gerų atostogų.

Keleto dalyvavusių atsiliepimai:

Labai naudingas  seminaras. Šilta ir dalykiška atmosfera. Buvo pateikta daug įdomios ir naudingos informacijos. Žinios pateiktos labai prieinama kalba, vaizdžiai ir naudojant perspektyvas. Man labai patiko proporcijos tarp teorinių ir praktinių užsiėmimų. Iš karto po seminaro norisi tęsti išmoktas praktikas. Nežinau, ką padarė profesorius, bet tas noras nesumažėjo praėjus ir savaitei! Dar kartą dėkoju už suteiktą malonumą kartu praeiti šiuos gyvenimo žingsnius. (Česlava)

Seminaru labiausiai džiaugiuosi todėl, kad jis man pravėrė naują savęs ir aplinkos suvokimo pjūvį. Visų pirma, pradėjau suvokti tas savo kūno dalių reikšmes ir funkcijas, į ką nekreipiau dėmesio anksčiau. Antra - energijos judėjimo kūne pajautimas, kurį ignoruodavau. Su metais mažėjant jėgų kuo toliau, tuo labiau man patinka ramus, lėtas, subtilus fizinių problemų sprendimo kelias, ką šiame seminare gerai suvoki ir išmoksti praktiškai. Minties jėga. Lektorius kalba vakarietiškais terminais, tačiau susieja vakarietiškos vadybos praktikas su rytietiškomis praktikomis ir, todėl, tuo lengvai patiki. Anksčiau buvau skeptikas. Blokų nuėmimo praktikos - pritaikomos jau šiandien, kaip ir rytinė mankšta. (Arūnas)

Pats seminaras man labai patiko, nes jo metu sužinojau daug dalykų apie save. Seminaro gale jaučiausi daug geriau ir laisviau, nes atsikračiau nereikalingų minčių ir baimių. Dar labai patiko, kad nebuvo jokios įtampos tarp seminaro dalyvių ir dėstytojo, viskas vyko taip sklandžiai ir jautėsi geranoriška atmosfera, visi buvo užsikrėtę tokia gera energija, kad dar ir dabar jaučiasi pakili nuotaika. (Eglė)

Jei norite gerai jaustis, išlikti aktyviu ir entuziastingu, aktyviai siekiant savo kaip profesinių, taip ir asmeninių tikslų, šis seminaras gali Jus sudominti.

Seminaras vyksta rusų kalba. Seminaro kaina, į kurią įeina užsiėmimai, kavos pertraukos, pietūs, seminaro dalomoji medžiaga, praktikų, kurias galėsite daryti ir po seminaro, audio ir video įrašai - vienam asmeniui 790+pvm, porai (moteris ir vyras) - 1390+pvm.

Informacija ir registracija +370 671 17636 arba info@vdm.lt